Voor geïnteresseerden staat op deze pagina een overzicht van de laatste nieuwberichten. Het gaat om nieuws over gebeurtenissen op het bedrijvenpark De President en andere relevante berichten. Klik op de lees meer knop om de complete artikelen te kunnen bekijken.
MEAN WELL vestigt zich op De President in Hoofddorp. De bouw van het nieuwe Europese hoofdkantoor start naar verwachting in het tweede kwartaal van 2026, met een geplande oplevering in mei 2027. Wij heten MEAN WELL alvast van harte welkom op ons businesspark.
Tijdens de goed bezochte Algemene Ledenvergadering bij A-Point stonden de ontwikkelingen op De President centraal. Voorzitter Dick Cluistra opende de vergadering en verwelkomde de aanwezige leden. Er werden updates gegeven over de voortgang van de fases van het bedrijvenpark. Zo wordt fase 1.2...
De afsluitingen van de Jan Wijsmullerdreef en de Jacobus Spijkerdreef zullen gefaseerd plaatsvinden. Wanneer is welk gedeelte afgesloten? Bekijk hier wanneer de opvolgende wegvakken afgesloten zijn.
Dinsdag 18 november is de Jan Wijsmullerdreef (ter hoogte van huisnummer 10) op De President tussen 07.00 en 17.00 uur afgesloten i.v.m. hijswerkzaamheden voor het datacenter.
Veel AED's zijn aangemeld bij HartslagNu. Door snel burgerhulpverleners en beschikbare AED's in te zetten, kunnen levens gered worden. Toch zijn er nog gebieden waar een AED ontbreekt.
De President krijgt er meer groen bij. Langs de Johan Enschedelaan, Hub van Doornelaan en Joan Geldermanlaan worden nieuwe bomen geplant. De bomen zijn deze week geleverd en worden direct aangeplant. Zo wordt ons bedrijvenpark weer een stukje groener en aantrekkelijker, zie foto's.
Geen agenda items beschikbaar
Bedrijvenpark De President is gelegen in de gemeente Haarlemmermeer, ten zuiden van Hoofddorp. In 2008 is de Vereniging Parkmanagement Bedrijvenpark De President opgericht met een vertegenwoordiging vanuit de gevestigde bedrijven.
De President
Een stijlvol bedrijvenpark